czwartek, 3 września 2015

Weź na samochody leasing

Auto dla przedstawiciela

Dziś czas biegnie bardzo szybko, każdy się gdzieś spieszy i wymaga aby wszystko czego pragnie było na czas. Aby nadążyć za wymaganiami, przedsiębiorcy stają na głowach aby ich klienci byli zadowoleni i ponownie korzystali z ich usług. Dotyczy się to szczególnie działalności które w swoją działalność mają wpisany stały kontakt z klientem. Kontakty personalne są dużo lepiej traktowane niż kontakt przez telefon czy internet. Aby firma miała odpowiedni wizerunek i dobrze się prezentowała, jej przedstawiciele muszą stać na wysokim poziomie. Aby być zawsze na czas, przedstawiciel musi posiadać samochód którym będzie mógł się swobodnie poruszać. Narzędzia pracy muszą zostać zapewnione przed pracodawce. W tym wypadku są to samochody Leasing jest najczęstszą formą zakupu pojazdów dla firmy.

Czy są jakieś alternatywy?

Alternatywą dla zakupu pojazdu na leasing może być kredyt, lub wynajem długoterminowy. Kredyt jest pozornie tańszym rozwiązaniem, ale bardziej niebezpiecznym. Niesie za sobą ryzyko braku możliwości spłaty rat co grozi koniecznością załatwiania sprawy na własną rękę, co może prowadzić do bankructwa firmy. Wynajem długoterminowy jest odrobin droższy od leasingu. Jest bardzo bezpieczny ponieważ w każdej chwili mamy możliwość rezygnacji z umowy. Samochody leasing to pośrednia opcja. Znajduje się pomiędzy drogim wynajmem a niebezpiecznym kredytem. Leasingodawcy oferują wiele rozwiązań i typów leasingu, tak aby każdy miał możliwość znalezienia czegoś dla siebie.

Dodatkowe atuty

Dodatkowe korzyści płynące z zakupu pojazdu na leasing to możliwość powiązania rat. Nasze możliwości nie ograniczają się do zakupu środków takich jak samochody Leasing może posłużyć do zakupu maszyn, sprzętu IT, ciężkiego sprzętu budowlanego. Jeśli skorzystamy z usług jednego leasingodawcy możemy liczyć na korzystniejsze warunki umowy, dotyczące wysokości rat, czy zasad wykupu środka trwałego po upływie okresu obowiązywania umowy. Atutem jest również możliwość wymiany sprzętu po okresie obowiązywania umowy. Jeśli nie jesteśmy zainteresowani wykupem przedmiotu umowy, sprzęt zdajemy leasingodawcy który zajmie się jego ponowną sprzedażą, a nam może zaproponować warunki nowej lepszej umowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz